Waar heb ik mij voor opgegeven……
- TOERNOOIAGENDA 2018
13 januari 2018 wintertoernooi Dedemsvaart (ook opstap)
charel Scholtens
Milou Venema
Maud Mossel
Lars Schut
Lotte schut
Brandy Vemema
==============================================
13/14 januari 2018 Dutch espoir
Rik Fissering
Milan de Klein
==============================================
20 januari 2018 2e toernooi Nieuwe Pekela
Milan de Klein
Maud Mossel
Milou Venema
Charel Scholtens
Milou Venema
Brandy Venema
lotte Schut
Lars Schut
Maud Mossel
Milan Jan Jansema
Milan Spieaard
Timon Veldhuis
==================================================
17 februari regiotoernooi Vlagtwedde
Timon Veldhuis
Charel Scholtens
Lotte Schut
Lars Schut
Maud Mossel
Hugo van der Veen
Niek Wolfs
Milou Venema
Brandy Venema
Lola Kravtsoff
kevin Wubs
=================================================
3 februari 2018 Noord Oost toernooi Slagharen
Milan de Klein
Charel Scholtens
maud Mossel
=================================================
24 februari 2018 Districts kampioenschappen -12 / -18 Kollum
Milan de Klein
Rik Fissering
Savannah Luttje
==================================================
3 maart 2018 Ijspegeltoernooi Sleen
Savannah
Timon
dilara
maud
charel
==================================================
17 maart districtskampioenschappen -15 Roden
Milan de Klein
==================================================
24 maart Lente toernooi Beilen
Milan
Savannah
lars
charel
maud
Rik
danielle CSVO
sandra CSVO
==================================================
31 maart regio toernooi Noordbroek
Timon
dilara
Niek
lars
lotte
maud
charel
liam
kevin
yoni
lola
hugo
roan
brandy
milou
danielle csvo
sandra csvo
milan t csvo
nick t csvo
==================================================
14 april 2018 Bartje toernooi Assen
Savannah Luttje
milan de Klein
maud
sandra csvo
danielle csvo
rik
charel
milou
=================================================
21 april 2018 Friese Masters Stiens
Savannah
milan
maud
charel
rik
=================================================
12 mei 2018 Blauwe stad toernooi Oostwold
Savannah
maud
charel
leon csvo
hugo
milou
brandy
milan v k
Nick csvo
milan csvo
liam
milan d k
roan
Yoni
=================================================
19 mei BPO toernooi Hasselt
milan
maud
Charel
rik
cameron
savannah
====================================================
26 mei 2e exloermond
Milan
maud
milou
charel
danielle
sandra
=====================================================
regiotoernooi Bellingwolde
Timon
Lars
lotte
Dilara
maud
hugo
charel
brandy
liam
roan
=====================================================
22 september IVJK Veendam
MIlan
Savannah
Cameron
Charel
Maud
milou
=================================================================
13 oktober Open drentse judokampioenschappen Emmen
milan
Savannah
Cameron
====================================================
6 oktober Regiotoernooi Nieuwe Pekela
Maud
Charel
Timon
Lars
Roan
Milou
Hugo
====================================================
20 oktober Open Groningse teamkampioenschappen
====================================================
3 november Hunebedtoernooi Borger (ook opstaptoernooi)
Maud
Milan
Milou
Charel
Roan
Lars
Hugo
=====================================================
10/11 november Residentietoernooi Den Haag
Milan
cameron
Savannah
=====================================================
10 november Regiotoernooi Oude Pekela
Maud
Charel
=====================================================
24 November Snekerbeker
Maud
Charel
Lars
=================================================
8 december Regiotoernooi Muntendam
Maud
Roan
Lars
Timon
Charel
Hugo
=================================================
december kersttoernooi Hoogeveen
Charel
Maud