Waar heb ik mij voor opgegeven……

TOERNOOIAGENDA 2018

13 januari 2018 wintertoernooi Dedemsvaart (ook opstap)

charel Scholtens

Milou Venema

Maud Mossel

Lars Schut

Lotte schut

Brandy Vemema

==============================================

13/14 januari 2018 Dutch espoir

Rik Fissering

Milan de Klein

==============================================

20 januari 2018 2e toernooi Nieuwe Pekela

Milan de Klein

Maud Mossel

Milou Venema

Charel Scholtens

Milou Venema

Brandy Venema

lotte Schut

Lars Schut

Maud Mossel

Milan Jan Jansema

Milan Spieaard

Timon Veldhuis

==================================================

17 februari regiotoernooi Vlagtwedde

Timon Veldhuis

Charel Scholtens

Lotte Schut

Lars Schut

Maud Mossel

Hugo van der Veen

Niek Wolfs

Milou Venema

Brandy Venema

Lola Kravtsoff

 

=================================================

3 februari 2018 Noord Oost toernooi Slagharen

Milan de Klein

Charel Scholtens

maud Mossel

=================================================

24 februari 2018 Districts kampioenschappen -12 / -18 Kollum

Milan de Klein

Rik Fissering

==================================================

regiotoernooi Vlagtwedde

Timon Veldhuis

Charel Scholtens

Lotte Schut

Lars Schut

Maud Mossel

Hugo van der Veen

Niek Wolfs

Milou Venema

Brandy Venema

==================================================

3 maart 2018 Ijspegeltoernooi Sleen

 

==================================================

17 maart districtskampioenschappen -15 Roden

Milan de Klein

 

==================================================

24 maart Lente toernooi Beilen

Milan de Klein

==================================================

14 april 2018 Bartje toernooi Assen

Savannah Luttje

milan de Klein

=================================================

21 april 2018 Friese Masters Stiens

 

=================================================

12 mei 2018 Blauwe stad toernooi Oostwold

 

=================================================

19 mei BPO toernooi Hasselt

 

=====================================================

september                        IVJK Veendam

september                       Dijkmansport

oktober                             Open drentse judokampioenschappen Emmen

oktober                              Opstaptoernooi  (wit en gele band)

oktober                             Open Groningse teamkampioenschappen

november                        Residentietoernooi Den Haag

november                         BVHS Hoogezand

december                         kersttoernooi Hoogeveen